درباره‌ی ما

شرکت فرانگر گلستان با مدیریت خانم شمسایی از سال 84 تا به امروز در حوضه های مختلف مرتبط با شبکه از جمله اجرا و پیاده سازی و مشاوره شبکه در ابعاد مختلف و در بخش امنیت، تست نفوذ و آسیب پذیری و نصب انواع فایروال فعالیت میکند، همچنین از دیگر خدمات این شرکت می توان به نصب و پیاده سازی دوربین های مدار بسته، اجرای تلفن های voip و آموزش سازمانی اشاره کرد. در ادامه میتوانید با این خدمات بیشتر آشنا شوید.

طراحی و پیاده سازی شبکه

 هر شبكه كامپيوتری بايد با توجه به شرايط و سیاست‌های سازمان مربوطه طراحی و پیاده‌سازی گردد تا بتواند زیرساخت لازم برای استفاده از منابع فيزيكی و منطقی را در يك سازمان فراهم کند. شرکت فرانگر گلستان قادر است از طراحی تا پیاده سازی شبکه سازمان یا مجموعه شما را بر عهده بگیرد.

اجرای تلفن های voip

برای راحت شدن و کاهش هزینه ها برای شرکت ها و سازمان می توان از یک سرویس تلفنی در بستر اینترنت به نام ویپ بهره برد. پیاده سازی تلفن ویپ می تواند بر روی بستر شبکه فعلی باشد و نیازی به راه اندازی شبکه جدید ندارد.از این رو میتوان برای کسب مشاوره و پیاده سازی این سیستم روی فرانگر گلستان حساب باز کنید.

امن‌سازی و دفاع در برابر تهدیدات سایبری

مقاوم‌سازی و افزایش امنیت زیرساخت سازمان در برابر حملات سایبری، باید در لایه‌های مختلف مانند معماری امنیت زیرساخت، بلوغ امنیتی سازمان، مدیریت دارایی‌ها (پایگاه‌های داده، سرویس‌ها، تجهیزات و غیره)، زیرساخت احراز هویت، مدیریت کنترل دسترسی و بسیاری از موارد دیگر انجام شود. طراحی و پیاده‌سازی این پروژه‌ها مستلزم همکاری با پیمان‌کارهای مختلف بوده و اجرای آن‌ها می‌تواند از پیچیدگی بالایی برخوردار باشد. شرکت فرانگر گلستان آمادگی دارد تا در تمام مراحل ذکر شده، به عنوان مشاور و ناظر پروژه در کنار شما باشد.

آموزش سازمانی

آموزش و ایجاد گوهر های سازمانی در جهت کاهش و به حداقل رساندن بروز حادثه، زمان پاسخ به حوادث رایانه ای.

نصب دوربین مدار بسته

آموزش و ایجاد گوهر های سازمانی در جهت کاهش و به حداقل رساندن بروز حادثه، زمان پاسخ به حوادث رایانه ای.

تماس باما

01732251798

عدالت 9،پاساژ قاسمی، طبقه 3، واحد 4، فرانگر گلستان

شنبه تا چهارشنبه: ۸ صبح – ۷ شب

شروع کنید

امنیت شبکه شامل مقررات و سیاست‌های گرفته شده توسط مدیریت شبکه است.